Soška Papoušek Cockatoo od KARE Designu – dokonalý dekorativní kousek v bílém provedení s výškou 38cm

Potřebujete kamaráda, který na vás bude trpělivě čekat než se vrátíte z práce a nebude vám přidělávat starosti? Soška Papoušek Cockatoo je přesně to, co potřebujete!

Soška Papoušek Cockatoo od KARE Designu - dokonalý dekorativní kousek v bílém provedení s výškou 38cm

Krásný exotický ptáček vás pozitivně naladí, kdykoliv se na něj podíváte. Soška papouška vyrobená z pevného polyresinu je usazena na tyč z lakované oceli. Celková výška dekorace je 38 cm.

Každý kus ručně vyrobené sošky je jedinečný a skvěle bude zdobit váš interiér. Soška Papoušek Cockatoo od KARE Designu je dokonalým dekorativním kouskem pro váš dům. Je to skutečně unikátní a nádherná soška, která určitě přitáhne pozornost vašich návštěv a dodá vašemu bytu úžasnou exotickou atmosféru.

K dispozici jsou také sošky zeleného, červeného a modrého papouška. Pokud chcete mít doma více druhů papoušků, neváhejte si pořídit celou skupinku. Jejich krása a jedinečnost vás určitě nepřestanou fascinovat.

KARE DESIGN Soška Papoušek Cockatoo – bílý, 38cm

Přejděte na odkaz: https://www.nabytekted.cz/produkt/kare-design-soska-papousek-cockatoo-bily-38cm

Soška Papoušek Cockatoo modrého provedení od KARE Designu

Pořiďte si tuto nádhernou dekoraci a bude se vám krásně zdobit váš interiér. Soška Papoušek Cockatoo je jedním z nejlepších produktů KARE Designu. Pokud máte zájem o tuto nezapomenutelnou dekoraci, neváhejte a nakupujte na našem webu. Zaručujeme vám záruku kvality a spokojenosti s našimi produkty.

Tuto dekoraci určitě oceníte i jako dárek. Pokud ještě nemáte dárek pro své blízké, je to jedna z nejlepších možností. Nádherná soška Papoušek Cockatoo udiví a potěší všechny vaše přátele a rodinu, a nejenom je.