Růžový koberec Universal Alpaca Liso – luxusní doplněk do interiéru o rozměrech 200 x 290 cm


Růžový koberec Universal Alpaca Liso – luxusní doplněk do interiéru

Pociťte pod svýma nohama kvalitu pečlivě vybíraných materiálů

Růžový koberec Universal Alpaca Liso je skvělým prvkem do vašeho interiéru. Jeho rozměry 200 x 290 cm vám umožní vytvořit si komfortní zónu, kde můžete odpočívat a relaxovat.

Kolekce Alpaca Liso je protkána klasickým stylem a chlubí se pro bosou nohu příjemným vysokým vlasem. Vlasy vytvářejí okouzlující vzhled s měnícími se barevnými odstíny, který má za následek poutavý dojem na oko.

Jeho jednoduchost a dobra kombinace barev umně sjednotí místnost a lehce zapadne do různých druhů interiéru. Navíc vám pomocí něj snadněji vystavíte nový styl Vašeho bydlení.

Celý koberec je vyroben z polyesteru, který je typických svým elegantním leskem a měkkostí příjemnou pro bosou nohu. Kromě toho, je vhodný pro alergiky, jelikož nezachytává prach a nevyvolává alergické reakce.

Značka Universal dbá na respekt k přírodě a tomu podřizuje své produkční procesy

Společnost Universal dbá na respekt k přírodě a tomu podřizuje své produkční procesy, které jsou udržitelné a provázané recyklací. Koberec Alpaca Liso je také lovem materiálů přátelských k životnímu prostředí.

K tomu je důležité zdůraznit, že koberec je vhodný i do zapojeného systému vytápění podlah. Metoda pokládání na podlahu je velmi jednoduchá a zvládne ji každý.

Závěrem

Růžový koberec Universal Alpaca Liso je skvělou volbou pro každého, kdo vyhledává elegantní a příjemnou podlahu pro svůj domov. Pečlivě vybraný materiál vytváří pocit kvality a dokonalý design. Prohlédněte si detailní fotografie a rozhodněte se, zda je to ono. Pokud ano, můžete si ho objednat právě na Brega.cz a užít si jeho krásy ještě dnes!