Ručník Darwin oranžová: Vynikající kvalita a moderní design!

Hebký, nadýchaný a vysoce funkční froté ručník se zajímavým dekorem kostiček, který je savý a přitom rychle schne, se postará o vaše maximální pohodlí ve vaší koupelně.

Ručník Darwin oranžová

Vysoce funkční a praktický design

Ručník je opatřen praktickým poutkem, které je umístěno na delší straně ručníku. Tento detail se Vám hodí při zavěšení ručníku na koupelnové poličce nebo klasicky na háček vedle umyvadla.

Maximální pohodlí a měkkost

Ručník Darwin oranžová zaručuje maximální pohodlí a měkkost. Jeho vysoký gramáž 500 g/m² a kvalitní bavlna dávají vzniknout mimořádné absorbční schopnosti. Díky tomu vás nezklame ani po osušení dlouhých vlasů nebo těla.

Ručník Darwin oranžová

Antialergenní a šetrné materiály

Pokud si lámete hlavu nad otázkou vhodného ručníku pro Vaši citlivou a alergickou kůži, ručník Darwin oranžová je tou správnou volbou. Vyznačuje se totiž antialergenními a šetrnými materiály, které zaručují maximální bezpečnost a ochranu pro Vaši pleť.

Snadná údržba a dlouhá životnost

Avivážní prostředky snižují absorpční schopnost. Proto doporučujeme, abyste ručník Darwin oranžová prali bez aviváže a na nižší teplotu. Díky tomuto postupu se Váš ručník bude dlouhodobě těšit maximální životnosti a kvalitě.

Nečekejte a dopřejte si moderní design a vynikající kvalitu s ručníkem Darwin oranžová.