Přidejte koupelně styl s Joop! kobercem v rozměru 45/65 cm


Osvěžte svou koupelnu pomocí kvalitního Joop! koberce

Vyzařujte eleganci a sofistikovanost díky skvělému Joop! koberci. Tento kousek přidaný k vaší koupelně zanechává dojem špičkového vkusu a zároveň dodává praktičnost. Joop! koberce jsou navrženy s ohledem na kvalitu, stylový vzhled a funkčnost.

Joop! koberce v rozměru 45/65 cm

Koberce s detaily

Joop! koberce vynikají svým detaily v návrhu. Všechny koberce jsou pečlivě navrženy s ohledem na dokonalost. Díky tomu můžete očekávat koberce ve vynikajícím designu a celkově zábavném vzhledu. Jsou vyráběny tak, aby odolaly vlhkému prostředí praček a suchého prostředí sušiček na prádlo.

Materiál

Koberce jsou vyrobeny z 100% bavlny. Bavlna patří mezi měkké a pružné materiály, které se snadno udržují. Navíc dokáže být mimořádně odolná a ohýbat se podle potřeby. Proto je dobrou volbou pro koupelny a další prostory, ve kterých je často přítomen vodní prvek.

Rozměry

Tento Joop! koberec má rozměry 45/65 cm. Je to ideální velikost pro provizorní koupelny, jako jsou stárnoucí domy, starší domy a prostě prostě koupelny, kde by nebylo ideální umístit větší koberec.

Barvy

Tento koberec je v barvě 26 Silber. Tuto barvu doporučujeme pro koupelny s jasnými barvami. Tento koberec do vaší koupelny určitě vnesete jeden z nejstylovějších prvků.

Závěr

Vsate na kvalitu a vkus a pořiďte si kvalitní Joop! koberec do vaší koupelny. Zázračná kombinace kvalitního materiálu, vkusného návrhu a praktické funkčnosti udělá z Joop! koberce ideálního společníka vaší koupelny.

Pokud vás tento Joop! koberec zaujal, můžete si ho zakoupit pro vaší koupelnu na následující stránce https://www.nabytekted.cz/produkt/joop-koberec-do-koupelny-45-65-cm.