Luxusní šatní skříň HARAZIA 250 s praktickým zrcadlem a elegantním designem v černo matové barvě a dubu lefkas

Šatní skříň HARAZIA 250 je jednou z nejvíce luxusních šatních skříní na trhu. Svým elegantním designem a praktickým provedením se stala přední volbou pro moderní domácnosti, které hledají nejenom kvalitní nábytek, ale i krásný a praktický design. Tato šatní skříň je ideálním doplňkem vašeho interiéru a dokáže poskytnout dostatek úložného prostoru pro vaše oblečení a další potřeby.

Kombinovaná šatní skříň s posuvnými dveřmi a zrcadlem

Jednou z největších výhod této šatní skříně jsou posuvné dveře s praktickým zrcadlem. Tato kombinace nabízí jednoduchý přístup k vašemu oblečení a umožňuje vám tvořit různé kombinace podle vaší aktuální potřeby. Posuvné dveře umožňují úsporu prostoru a zrcadlo navíc zlepšuje funkčnost celého nábytku. To je ideální řešení pro menší pokoje a byty s omezeným prostorem.

Ozdobné lišty, které jsou na dveřích skříně, není nutné na dveře instalovat. Můžete tak mít hladké dveře bez lišt.

Rozměry (šxvxh) šatní skříně HARAZIA 250

Tato šatní skříň má rozměry 250 x 205 x 56 cm. Díky těmto rozměrům dokáže poskytnout dostatek úložného prostoru pro celou vaši šatnu, aniž by zabírala příliš mnoho místa v místnosti. Tyto rozměry jsou ideální pro středně velké a větší pokoje.

Materiály a barvy

Tato šatní skříň je vyrobena z kvalitního laminovaného materiálu, který se vyznačuje vysokou odolností a dlouhou životností. Kombinace černo matové barvy a dubu lefkas působí velmi luxusně a elegantně. Tuto kombinaci barvy a materiálů lze snadno sladit s mnoha jinými prvky v interiéru.

Úložný prostor šatní skříně HARAZIA 250

Tato šatní skříň nabízí dostatek úložného prostoru pro celou vaši šatnu. Má šest polic, na které můžete umístit své trika, košile, svetry a další kousky oblečení. Dále disponuje dvěma šatními tyčemi, na které můžete zavěsit své sukně, kalhoty, bundy a další kousky oděvu. Navíc má čtyři praktické šuplíky, ve kterých můžete uskladnit své bižuterie, spodní prádlo, ponožky, klobouky a další potřeby.

Dodávka

Tato šatní skříň je dodávána v demontu. To vám umožní snadnou montáž přímo u vás doma a uspoří vám čas a peníze na dopravu. Šatní skříň je dodávána včetně všech potřebných dílů a příslušenství pro montáž.

Pokud hledáte kvalitní a luxusní šatní skříň, která nabízí dostatek úložného prostoru a má praktický design, potom je šatní skříň HARAZIA 250 právě pro vás. Můžete si ji objednat hned teď na webu https://www.nabyteklevneji.cz/produkt/satni-skrin-harazia-250-se-zrcadlem-cerny-mat-dub-lefkas a těšit se na pohodlný a praktický úložný prostor pro vaši šatnu.

Šatní skříň HARAZIA 250 s praktickým zrcadlem

Šatní skříň HARAZIA 250 s posuvnými dveřmi

Šatní skříň HARAZIA 250 s praktickými šuplíky