Křehký květ modrého koberečku ASIR – rozměry 100×200 cm


Tmavě modrý koberec BLOSSOM s motivem květů

ASIR koberec BLOSSOM je opravdu křehkým květem, kterým můžete ozdobit svůj interiér. Tento koberec se skvěle hodí jak pro moderní, minimalistické, tak i rustikálnější interiéry. Díky tmavě modré barvě a motivu květů se bude velmi dobře hodit do oblíbeného křesla či sedací soupravy.

Koberec BLOSSOM je tkaný z kvalitního materiálu polypropylenu, gramáž je 1500 g/m2 a výška vlasu je 7 mm. Rozměr tohoto křehkého květu je 100 x 200 cm.Jak to tak bývá, bez kvalitní základny by ani ten nejkrásnější koberec nebyl příjemný na dotek, proto je tento koberec vybaven jutovou podložkou.

ASIR koberec BLOSSOM se skvěle hodí pro moderní bydlení. Pokud máte rádi nápadité interiéry, tento koberec je tím pravým kouskem, kterým můžete celou místnost pozvednout na vyšší úroveň. Koberec má velmi hezký reliéfní vzhled a díky tmavě modré barvě je velmi snadno kombinovatelný s dalšími dekoracemi v bytě.

ASIR Koberec Blossom

Koberec si můžete koupit v eshopu Velký Nábytek na adrese https://www.velkynabytek.cz/produkt/asir-koberec-100-x-200-blossom-modra, kde najdete mnoho dalších inspirujících kousků do vašeho bydlení. Cena tohoto koberečku je naprosto přijatelná a je skvělou investicí do vašeho domova. Navíc díky kvalitnímu materiálu a zpracování se budete na tento koberec moci spolehnout po mnoho let.