Konferenční stolek LAWA od TP Living – styl a elegance v bílém a černém provedení

Moderní konferenční stolek nebo odkládací stolek LAWA. Hodí se do každé místnosti díky svým typickým barvám jako je černá a bílá nebo svému klasickému tvaru. Je vyroben z kvalitního materiálu jako je laminovaná dřevotříska, má úpravu ABS a je odolnější proti poškrábání.

TP Living představuje novinku, která rozšíří nabídku nábytku do vaší kanceláře či obývacího pokoje. Konferenční stolek LAWA je moderní a elegantní a skvěle se hodí do jakékoliv místnosti, kde chcete přidat kousek stylu a pohodlí. Pokud si potrpíte na kvalitu a zároveň chcete nevšední design, je LAWA tou správnou volbou.

Specifikace:

  • Výška: 40 cm
  • Šířka: 67 cm
  • Hloubka: 67 cm

Stůl je dostatečně prostorný a poskytne vám dostatek místa pro vaše oblíbené knihy, časopisy, květiny nebo pro jednoduché uspořádání vaší pracovní plochy. Design stavěl na kombinaci s kovovou nohou, díky čemuž získal lehce průmyslový vzhled a nádech moderny. Pokud byste tento konferenční stolek rádi spojili s jinými kusy nábytků, může být perfektním doplňkem k jiným stylovým kusům nábytku v černé a bílé barvě.

Pozoruhodnou vlastností konferenčního stolku je jeho odolnost vůči poškrábání, což je pro stůl velkou výhodou. Navíc ho můžete snadno a rychle udržovat v čistotě a stále bude vypadat jako nový

Kromě typického bílo-černého provedení lze stolek LAWA výborně kombinovat s jinými barvami v dané místnosti. Je to skvělý kus nábytku, který vám pomůže k vytvoření útulné a příjemné atmosféry, což oceníte při rodinných oslavách, posezení s přáteli nebo při pracovních schůzkách. Určitě jeho design zaujme a zkrášlí každý prostor.

Nyní máte možnost pořídit si tento originální LAWA stolek od TP Living. Pokud je pro vás kvalita, originalita a pohodlí důležité, nebude to tou špatnou volbou pro vás. LAWA bude skvělým doplňkem k vaší kanceláři, obývacímu pokoji nebo dokonce do vaší ložnice.

Pro více informací o konferenčním stolku LAWA od TP Living navštivte https://www.crosta.cz/produkt/tp-living-konferencni-stolek-lawa-bily-cerny

Konferenční stolek LAWA

Zkrátka jako když dojíždíte krásným silničním úsekem a okusujete všechny jeho krásy, tak tento konferenční stolek LAWA je ten nejlepší způsob, jak si poskytnout pohodlí a kus stylu ve vašem domově.