Koberec Universal Pandora Pablo – dokonalá volba pro váš interiér (160 x 230 cm)


Chcete od koberce víc než jen pěknou fasádu?

Pokud ano, máme pro vás skvělou zprávu. Koberce od značky Universal jsou totiž více než jen kus látky položený na země. Jejich praktická vlastnost heat-frisé z nich dělá doslova kobercového krále.

Co je heat-frisé?
Jde o metodu, při které je vlákno tepelně zpracováno. To koberci jako takovému dodá větší pevnost a stane se odolnější vůči poškození. Kvalitní zpracování touto metodou se odrazí ale i na vzhledu koberce – stane se více atraktivnější, protože barvy naberou na intenzitě a více tak vyniknou.

O značce Universal:

Máte v bytě pocit nudy? Moderní koberce od značky Universal vám ji ukáží ze dveří. Jejich hebký materiál je nejen velmi příjemný na dotek, ale má také skvělé izolační vlastnosti a dobře se udržuje.

Propadnete koberec Universal Pandora Pablo:

Koberec Universal Pandora Pablo vás zaujme svým originálním designem, který dodá bytu jiskru. Jeho rozměry (160 x 230 cm) již stačí na to, aby vynikl, ale nebude příliš dominantní. Pokud se rozhodnete jej pořídit, získáváte sofistikovaný kus pro váš interiér. Neváhejte a sledujte, jak se váš byt stane pohodlnějším a atraktivnějším place, ve kterém se budete cítit dobře.

Objednat si koberec Universal Pandora Pablo můžete na nabytekted.cz.

koberec Universal Pandora Pablo
koberec Universal Pandora Pablo