Inovativní řešení vašeho jídelního prostoru – Bílá Jídelní židle BETA od Idea

Klasická židle s bílým sedákem a zádovou opěrkou se bude hodit do jídelny zařízené bílým či bukovým nábytkem. Jídelní židli lze opatřit i sedákem, pro ještě pohodlnější posezení. Nové jídelní židle s vyšší zádovou opěrkou vám zajistí komfortní posezení u dobrého jídla i pití klidně po celý den. Jídelna zařízená hezkým nábytkem vám poskytne prostor pro odpočinek i setkávání s přáteli či rodinou u dobrého jídla, proto jejímu zařizování věnujte patřičnou péči.

Bílá barva dodává prostoru svěžest

Jídelní židle BETA od Idea dobře doplní každý moderní interiér. Bílá barva dodává prostoru svěžest a nový, moderní design bude splňovat vaše nároky na kvalitní a zároveň praktický nábytek. Kromě toho, že vypadají skvěle, tak jsou i velmi kvalitně zpracované.

Výše židle pomůže s vaší posturou

Pokud zvažujete, zda si koupit jídelní židli, kde bude sedák více než obvyklých 45 cm, tak rozhodně jděte do toho. Nová BETA jídelní židle je navržena tak, aby vám pomohla s posturou a byla maximálně pohodlná. Židle je dostatečně hluboká a široká, takže na ní budete mít jistotu a pohodlí.

Koupit jídelní židli BETA od Idea zde

Kvalitní materiály a precizní zpracování

Židle je vyrobena z kvalitního materiálu – PP, který zajišťuje pevnost a dlouhou životnost židle. Nohy židle jsou vyrobeny z masivu buku, což garantuje, že bude židle stabilní a bude odolávat každodennímu opotřebení. Výška sedu je 44 cm, což již je v souladu s průměrem výšky sedáků jídelních stolů. Navíc, židle je dodávána v demontu, což ulehčí přepravu a montáž vám doma.

Kompletní sadu stolu a židlí vám rádi sestavíme

V idea nabízíme nejen krásné a praktické jídelní židle, ale také celé kompletní sady jídelních stolů s příslušenstvím. Vybavte nově celý jídelní kout a podívejte se i na naši nabídku jídelních stolů! Naši zákazníci, kteří si koupili náš nábytek, jsou s našim sortimentem velmi spokojeni a my se naše pokusy o inovativní design snažíme vylepšovat a dále rozvíjet.

Bílá Jídelní židle BETA od Idea