GAB sestava nábytku – Irys 5: eleganci černého matu a přírodnost řemeslného dubu

Moderní sestava nábytku Irys skvěle kombinuje eleganci černého matu a přírodnost řemeslného dubu. Irys nabízí zcela novou estetickou zkušenost a zlepšuje interiéry vašich domovů.

Tato moderní sestava nábytku přináší řadu výhod. Díky černému plastovému designu rukojetí nabízejí skříně pohodlné a snadné otevírání dveří a zásuvek. Navíc Irys 5 nabízí tichý uzavírací systém zajišťující jemné a tiché zavírání dveří a zásuvek.

Sada LED osvětlení je ideální volbou pro ty, kteří chtějí vědět, co se v jejich skříni nachází. Osvětlení setu obsahuje 16 barev osvětlení a dálkové ovládání. Tato funkce umožňuje snadné a jednoduché ovládání osvětlení.

Rozměry prvků:

  • Komoda – výška: 90 cm / šířka: 135 cm / hloubka: 40 cm
  • Manželská postel – výška: 116,5 cm / šířka: 167 cm / hloubka: 217 cm
  • Noční stolek – výška: 46cm / šířka: 45cm / hloubka: 40cm
  • Čtyřdveřová skříň – výška: 215 cm / šířka: 180 cm / hloubka: 60 cm

Tato moderní sestava nábytku obsahuje laminovanou desku / MDF desku (lesklou). Okraj je zesílený s využitím technologie ABS. Tloušťka nábytkové desky je 16 mm / 32 mm. Výška je 215 cm a Šířka je závislá na uspořádání. Hloubka se pohybuje mezi 40 a 60 cm. Velikost postele je 160x200cm.

Doba záruky této moderní sestavy nábytku je 24 měsíců.

GAB sestava nábytku - Irys5

Další sestavy nábytku modelu Irys

Pokud se vám líbí tento design, nabízíme také aditivní sestavy nábytku modelu Irys. Tyto sestavy obsahují stejný elegantní design s černým matem a přírodními duby, ale s různým počtem prvků, aby byly uzpůsobeny potřebám vašeho domova.

Vyzkoušejte moderní sestavu nábytku Irys a uvidíte, jak zlepší celkový vzhled vašeho interiéru.