Elegantní jídelní židle Casarredo SIK VELVET – šedá s zlatými detaily


Elegantní jídelní židle Casarredo SIK VELVET

Šedá s zlatými detaily – atraktivní čalouněná židle vhodná do vaší jídelny a kuchyně

Kovová konstrukce této židle je lakovaná zlatou barvou, čalounění je z látky velvet v šedé barvě. Unikátní kombinace barev a materiálů dělá z této židle skvělý doplněk do interiéru vašeho domova.

Vysoká kvalita a pohodlí

Díky kvalitnímu čalounění a pečlivému zpracování je tato židle skvělým zpestřením k vašemu stolu. Kovová konstrukce dává židli pevnost a stabilitu, takže se můžete bez obav opřít o opěradlo a v klidu posezenout.

Židle pro každou příležitost

Židle se hodí ke spoustě stolům, které najdete v naší nabídce. Využít ji můžete jak pro běžné denní posezení při jídle, tak i pro posezení s hosty při slavnostnějších příležitostech. Je to skvělá volba jak pro rodinné večeře, tak i pro oslavy a sváteční události.

Demontované dodání

Tuto židli dodáváme v demontovaném stavu, což zaručuje snadnou manipulaci a přepravu. Montáž trvá jen několik minut a můžete se těšit na své nové elegantní jídelní židle. Objednat si můžete na našich stránkách www.nabytekhned.cz.

Elegantní židle Casarredo SIK VELVET
Židle vhodná do vaší jídelny a kuchyně

Navštivte naší nabídku a vybírejte ze širokého sortimentu kvalitního nábytku pro váš domov. S naší židlí Casarredo SIK VELVET získáte kvalitní a pohodlný kus nábytku, který vydrží mnoho let a potěší oko každého hosta.