Dřezová baterie Novaservis Metalia 57 s otočným ramínkem v granitu písek – recenze a specifikace (57091.GRS)

Pro dokonalou kuchyňskou linku je důležité mít vhodně zvolenou dřezovou baterii. Ta musí nejen vypadat dobře, ale také splnit všechny potřebné funkce. Proto jsme se rozhodli podrobněji si prohlédnout dřezovou baterii Novaservis Metalia 57 s otočným ramínkem v barevném provedení granit písek.

Popis výrobku

Dřezová baterie Novaservis Metalia 57 s otočným ramínkem v granitu písek (57091.GRS) je páková nástěnná baterie. Její hlavní vlastností je možnost otáčení ramínka o 360°. Tuto vlastnost oceníte především při mytí velkých nádob, nebo při vaření, kdy je potřeba napustit vodu. Baterie má jednu pákovou rukojeť pro regulaci průtoku a teploty vody. Díky svému designu a barevnému provedení granit písek se hodí pro moderní a elegantní kuchyně. Baterie se instaluje na stěnu nad dřezem pomocí montážní sady, která není součástí balení.

Specifikace výrobku

  • Provedení: granit písek
  • Materiál: kov a plast
  • Typ baterie: páková nástěnná s otočným ramínkem
  • Rozměry: výška 32,5 cm, hloubka 23,5 cm, šířka 5,5 cm
  • Regulace průtoku a teploty vody pomocí pákové rukojeti
  • Možnost otáčení ramínka o 360°

Nyní již máte přehled o specifikacích této dřezové baterie a víte, zda splňuje Vaše požadavky.

Jaké jsou výhody dřezové baterie Novaservis Metalia 57?

Dřezová baterie Novaservis Metalia 57 s otočným ramínkem v granitu písek má několik výhod, které jí činí vhodnou pro každou kuchyni. Jednou z největších výhod je jednoduchost instalace. Baterie se snadno a rychle instaluje na stěnu nad dřezem pomocí montážní sady, která není součástí balení. Díky regulaci průtoku a teploty vody pomocí pákové rukojeti si můžete snadno upravovat i průtok vody. Důležitou vlastností této dřezové baterie je otáčení ramínka o 360°, což z ní dělá funkční pomocníka v každé kuchyni.

Čím se dřezová baterie Novaservis Metalia 57 liší od ostatních baterií?

Na trhu existuje mnoho typů dřezových baterií, které se liší nejen designem, ale také funkcemi. Dřezová baterie Novaservis Metalia 57 se liší od ostatních baterií svým otočným ramínkem, které umožňuje snadné mytí velkých nádob. Je vyrobena z kvalitních materiálů a její elegantní design vypadá velmi dobře v každé moderní kuchyni. Výhodou této baterie je také barevné provedení granit písek, které vypadá velmi elegantně a moderně.

dřezová baterie Novaservis Metalia 57

Náš tip: Pokud chcete mít dokonalou kuchyňskou linku, sáhněte po dřezové baterii Novaservis Metalia 57 s otočným ramínkem v granitu písek (57091.GRS). Tato dřezová baterie je vhodná pro každou moderní a elegantní kuchyni a její otáčení ramínka o 360° umožňuje snadné mytí velkých nádob. Baterie se snadno a rychle instaluje na stěnu nad dřezem pomocí montážní sady, která není součástí balení. Regulaci průtoku a teploty vody nemusíte řešit elektronicky, ale pomocí pákové rukojeti. Dřezová baterie Novaservis Metalia 57 je výbornou volbou pro každou kuchyň a s jejím výkonem budete spokojeni.

Zdroj: https://www.crosta.cz/produkt/drezova-baterie-novaservis-metalia-57-s-otocnym-raminkem-granit-pisek-57091-grs