Chlebník od Brabantie – dokonalé řešení pro uskladnění chleba

Chleba patří ke každodennímu stolu a téměř ho všichni jíme. Většina z nás si ho kupuje v obchodě, ale stále populárnější se stává domácí pečení chleba. Ať už máte chleba jakékolivho původu, potřebujete pro něj vhodné místo k uskladnění – a to přesně splňuje Brabantia chlebník.

Chlebník – rolovací chlebník – white – 44,5×17,3×26,2 cm

Chlebník od Brabantie je vyroben z kvalitního ocelového plechu, který ho dělá velmi odolným a stabilním. Jeho design je navržen tak, aby dobře zapadal do každé kuchyně. Rozměry chlebníku jsou 44,5×17,3×26,2 cm, což znamená, že do něj bez problémů uskladníte i větší kus chleba.

Chlebník je rolovací, což znamená, že se snadno otevírá a zavírá. Jeho konstrukce je taková, že se vůbecl nezaléhává. Takže po krajích neskáče drobky, ani se nemofrfuje kůrka chleba. To je zvláště dobré, pokud chleba nebalíte nebo ho zabalíte do voskového papíru.

Design pro každou kuchyni

Díky bílé barvě chlebníku se snadno hodí do každé kuchyně. Design je jednoduchý a moderní, takže bude jistě ukázkou vaší pěkné chuti. Navíc na něm najdete znak Brabantia, což zaručuje kvalitu a dobrou značku.

Přeceňte osvěžák pro chleba a vysušovač

Pokud máte povedený chleba, není nic horšího, než ho podělit se s těmi hroznými vlhkými osvěžovadli chleba. Pokud si nevěříte, že svůj domácí chléb pozřete v jedenácti hodinách, raději použijte vysušovač na chléb. Ten zachová chléb ve stálé krutosti a chutnosti.

Chlebník od Brabantie – dokonalý doplněk vaší kuchyně

Přesto, že se chlebník od Brabantie jeví jako jednoduchý gadget, jeho výhody jsou zřejmé již na první pohled. Pro svůj účel je dokonale navržen, má moderní design, je odolný a stabilní a navíc se snadno čistí. Pokud jste ani nenadále přemýšleli o koupi chlebníka, tak máme pro vás doplnění: na https://www.vybirejnabytek.cz/produkt/brabantia-chlebnik-3 si chlebník od Brabantie zakoupíte za skvělou cenu.