Béžová pohovka MICADONI JADE 158 cm – dokonalý nábytek pro vaše obývacího pokoj

Dvoumístná pohovka MICADONI JADE nabízí elegantní design v moderním provedení. Působí příjemným dojmem a má komfortní vlastnosti, které si zamilujete. Látkové čalounění v béžové barvě s příjemnou strukturou a lakovaná kovová podnož vytváří atraktivní spojení, které do vašeho interiéru vnese osobitost a styl.

Relaxace a odpočinek s pohovkou MICADONI JADE

Měkký sedák a dva polštářky po stranách tvoří z pohovky ideální místo pro vaši relaxaci a odpočinek. Pohovka bude skvěle ladit s ostatními kousky nábytku ze stejné kolekce MICADONI JADE.

Kvalitní výroba na zakázku

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. Proto si před objednáním důkladně zkontrolujte rozměry a vlastnosti tohoto produktu a zvažte, zda odpovídá vašim potřebám.

Vyberte si variantu, která vám vyhovuje nejvíce

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Béžová pohovka MICADONI JADE 158 cm
Detail béžové pohovky MICADONI JADE

Pro více informací a koupi navštivte stránku: https://www.nabyteklevneji.cz/produkt/bezova-latkova-dvoumistna-pohovka-micadoni-jade-158-cm