ASIR Taburet KRUPA v béžovém provedení – elegancí pro váš interiér

Kovová stabilní konstrukce a potah z umělé kůže, to je taburet KRUPA. Vypadá nejen elegantně, ale také je velmi praktický. Taburety jsou součástí každého interiéru, ať už v obývacím pokoji, ložnici nebo dokonce i koupelně. Díky svému designu jsou vhodné do každého stylu interiéru.

Taburety doplňují sedací místa a fungují zároveň i jako dekorace. Vyrábí se v různých provedeních a barvách, a také jsou vhodné do různých místností. ASIR Taburet KRUPA je v béžovém provedení, což zaručuje, že se hodí do každého interiéru.

Umělá kůže se snadno čistí, a v interiéru vypadá skvěle. Potah z umělé kůže znamená, že taburet nevyžaduje žádnou údržbu. Stačí jen utřít vlhkým hadříkem, a bude jako nový.

ASIR Taburet KRUPA v béžovém provedení

Rozměry

Rozměry taburetu ASIR KRUPA jsou 46 x 46 x 44 cm. Tyto rozměry jsou ideální pro použití jako noční stolky nebo jako sedací místa u kávového stolu. Taburet KRUPA má dostatečnou kapacitu na uchování různých věcí, například knihy, šperky nebo dokonce i květiny.

Detail rozměru ASIR Taburet KRUPA

Snadné čištění a kovové nohy

ASIR Taburet KRUPA má kovové nohy, které zaručují stabilní konstrukci a nadčasový design. Kovové nohy jsou pokryty bílou barvou, což kontrastuje s barvou potahu. Čištění taburetu je velmi snadné, stačí jen utřít vlhkým hadříkem po celé ploše potahu. Umělá kůže je velmi odolná, a tak si taburet KRUPA udrží svůj vzhled po mnoho let.

Kovové nohy ASIR Taburet KRUPA

ASIR Taburet KRUPA v béžovém provedení je skvělým doplňkem každého interiéru. Jeho elegancí a praktickostí si ji získá mnoho lidí. Pokud tedy hledáte praktický a elegantní doplněk vašeho interiéru, ASIR Taburet KRUPA je pro vás tou správnou volbou.

Pokud vás taburet ASIR KRUPA zaujal, můžete si ho zakoupit na stránkách NaBytekted.cz. Na této stránce najdete nejen taburet KRUPA v béžovém provedení, ale také v různých barvách a provedeních.