ASIR Nástěnná police LOWA – inovativní design a účelnost v bílém provedení

ASIR Nástěnná police LOWA – bílý klenot pro vaši domácnost.

ASIR Nástěnná police LOWA umožní účelné uložení vašich oblíbených předmětů a doplňků. Kromě praktické funkce vám však poskytne i moderní designový prvek, který opticky završuje interiér vaší domácnosti.

Tři nástěnné poličky

Police jsou vhodné k pověšení jak nad sebou, tak vedle sebe, díky čemuž můžete vytvořit svůj vlastní design. Nástěnná police LOWA disponuje třemi poličkami v bílém provedení, které jsou ideální při omezeném prostoru a snadno zohlední vaše různé potřeby.

Kombinace elegance a funkčnosti

Bílá barva je elegantní a dobře se kombinuje s ostatními barvami v interiéru. Melaminem potažená deska je odolná proti poškrábání a jiným vnějším vlivům a zároveň snadno čistitelná. Police jsou vyráběny z kvalitních materiálů, které garantují dlouhou životnost a spolehlivost.

Technické parametry

Základní rozměry polic jsou: Tloušťka: 18 mm, Šířka: 58 cm, Výška: 18 cm a Hloubka: 14,5 cm (3 kusy).

ASIR Nástěnná police LOWA

Objednat si můžete ASIR Nástěnnou polici LOWA na www.sidonia.cz, kde máte možnost si vybrat z více variant a dokonalit si tak do interiéru vaší domácnosti designový prvek, který nemá chybu.

ASIR Nástěnná police LOWA je ideální řešení pro každého, kdo hledá optimální uložení svých věcí v kombinaci s moderním designem.